Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Newsletter

Najnowsze wydarzenia bezpośrednio na e-mail?
Zapisz swój adres na listę naszego Newslettera.

zapisz adresusuń adres

Irlandzkie Ringi - wystawa fotografii krajoznawczej Grzegorza Mikołajczyka

Wystawy Miejsce: Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, hol skrzydła wschodniego (wejście A, F)

Wstęp: Wstęp wolny

Kiedy:
17-07-2017 -31-08-2017

17.07. - 27.08.2017
Wstęp wolny

Niezmiernie miło mi Państwa zaprosić na wystawę fotografii krajoznawczej, która jest efektem mojej zimowej podróży do Irlandii. Fotografia jest pasją, dzięki której staram się spełniać artystycznie, wciąż poszukując nowych form wyrazu emocji, jakie mi towarzyszą podczas wędrówek, obserwacji świata i kontaktu z ludźmi.

W czasie styczniowego pobytu na południowym wybrzeżu Irlandii miałem okazję zwiedzać rejony, podziwiać widoki, które stanowią część rezerwatów przyrody, parków krajobrazowych dwóch regionów geograficznych - Ring of Kerry oraz Ring of Beara. Na swoich fotografiach starałem się udowodnić, że Irlandia to nie tylko deszcz i mgła, ale również, a może przede wszystkim świadectwo ścierania się ze sobą i współistnienia trzech żywiołów: wody, powietrza i ziemi. A wszystko to reprezentowane jest wielkimi przestrzeniami wybrzeży i zatok morskich, głębokich dolin, szczytów gór i zielonych pastwisk.
Wierzę, że zaprezentowane prace poświadczą piękno tamtejszej natury, a czy ten zamysł mi się udał ocenią Państwo sami - Grzegorz Mikołajczyk

Słowa kluczowe: Irlandzkie Ringi

« Powrót do poprzedniej strony