Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Newsletter

Najnowsze wydarzenia bezpośrednio na e-mail?
Zapisz swój adres na listę naszego Newslettera.

zapisz adresusuń adres

XXXVIII Pomorskie Spotkania z Diaporamą - wyniki konkursu!

Wystawy Inne propozycje ARA Miejsce: Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Wstęp: wstęp wolny

Kiedy:
03-11-2017 -30-11-2017

3-5 listopada 2017

Pomorskie Spotkania z Diaporamą są konkursem organizowanym według zasad FIAP (Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej) nr 2017/493 oraz Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej nr 199/2017.

Place: Pomeranian Dukes Castle in Szczecin
Free entrance
03 Nov. 2017 - 05 Nov.2017

Pomeranian Meetings with Diaporama is a contest organized according to FIAP (International Federation of Photography Art) regulations, No 2017/493 as well as regulations by Fotoclub of Republic of Poland, No 199/2017.

 

WYNIKI KONKURSU!

 

38. Pomorskie Spotkania z Diaporamą
Nagrody

Honorowa nagroda „ dla najlepszego autora salonu FIAP" tytuł „Best author" otrzymuje:
Jacek Zaim (POL)

Złoty Medal FIAP + nagroda finansowa Dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w wysokości 1800,00 PLN brutto otrzymuje:
Jacek Zaim (POL) - Kadisz

Srebrny Medal FIAP + nagroda finansowa Dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w wysokości 1500,00 PLN brutto otrzymuje:
Beata Bogusławska (POL) - Kropka

Brązowy Medal FIAP + nagroda finansowa Dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w wysokości 1200,00 PLN brutto otrzymują:
André Teyck i Axelle Wattiezt (BEL) - Serenissima

Złoty Medal Fotoklubu RP + nagroda finansowa Dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w wysokości 750,00 PLN brutto otrzymuje:
Joanna Antosik (POL) - Calluna

Srebrny Medal Fotoklubu RP otrzymuje:
Jeff Morris (ZAF) - Angola land of contrast

Brązowy Medal Fotoklubu RP otrzymuje:
Luana Laubscher (ZAF) - Lalena

Złoty Medal ZKP + nagroda finansowa Dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w wysokości 750,00 PLN brutto otrzymuje:
Marian Fidos (POL) - Każdy może z Olkiem po jeziorze

Srebrny Medal ZKP otrzymuje:
Ron Davies (GBR) - Cofiwch capel celyn

Brązowy Medal ZKP otrzymuje:
André Teyck i Axelle de Smet (BEL) - Red steel

Blue Ribbon FIAP otrzymują:
- Jacek Zaim (POL) - Album
- Maggie Imhoff (GBR) - Love will remain
- Henk de Lange (NLD) - The little white village
- Henk de Lange (NLD) - Het wouda gemaal
- Marcel Batist (NLD) - Tranquil waters
- Ján Greš (SVK) - Walks through China

 

 

38th Pomeranian Meetings with Diaporama
Awards


The Honour Prize „for the Best Author of the FIAP Competition", the „Best Author" title:
Jacek Zaim (POL)

FIAP Gold Medal + the Director of Pomeranian Dukes Castle financial prize 1800,00 PLN gross:
Jacek Zaim (POL) - Kadisz

FIAP Silver Medal + the Director of Pomernian Dukes Castle financial prize 1500,00 PLN gross:
Beata Bogusławska (POL) - Kropka

FIAP Bronze Medal + the Director of Pomeranian Dukes Castle financial prize 1200,00 gross:
André Teyck and Axelle Wattiezt (BEL) - Serenissima

Photo Club Republic of Poland Gold Medal + Director of Pomeranian Dukes Castle financial prize 750,00 PLN gross:
Joanna Antosik (POL) - Calluna

Photo Club Republic of Poland Silver Medal:
Jeff Morris (ZAF) - Angola land of contrast

Photo Club Republic of Poland Bronze Medal:
Luana Laubscher (ZAF) - Lalena

Pomeranian Dukes Castle Gold Medal + the Director of Pomeranian Dukes Castle financial prize 750,00 PLN gross:
Marian Fidos (POL) - Każdy może z Olkiem po jeziorze

Pomeranian Dukes Castle Silver medal:
Ron Davies (GBR) - Cofiwch capel celyn

Pomeranian Dukes Castle Bronze Medal:
André Teyck and Axelle de Smet (BEL) - Red Steel

FIAP Blue Ribbon:
Jacek Zaim (POL) - Album
Maggie Imhoff (GBR) - Love will remain
Henk de Lange (NLD) - The little white village
Henk de Lange (NLD) - Het wouda gemaal
Marcel Batist (NLD) - Tranquil waters
Ján Greš - (SVK) - Walks through China

 

 

 

Program:

3-5.11.2017 (piątek-niedziela), Sala Kina „Zamek" (wejście A z dużego dziedzińca), wstęp wolny

3.11.2017 (piątek)
Godz. 17.00 Projekcja selekcyjna diaporam z udziałem jury

4.11.2017 (sobota)
Godz. 16.00 Inauguracja XXXVIII Spotkań z Diaporamą
Godz. 16.30 Projekcja konkursowa diaporam z udziałem jury

5.11.2017 (niedziela)
Godz. 12.00 Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień
Godz. 13.00 Pokaz galowy nagrodzonych diaporam

 

DIAPORAMY KONKURSOWE 2017

1. A PLACE OF PILGRIMAGE Malcolm Imhoff (GBR)
2. A SVALBARD EXPERIENCE William Bruce (NOR)
3. ACROBATS Ján Greš (SVK)
4. ALBUM Jacek Zaim (POL)
5. ANGOLA LAND OF CONTRAST Jeff Morris (ZAF)
6. CALLUNA Joanna Antosik (POL)
7. CHASED BY THE WIND Giel Rombout (NLD)
8. CLOUDS Lynda Connelan i Adri van Oudheusden (ZAF)
9. COFIWCH CAPEL CELYN Ron Davies (GBR)
10. CONFESSION John Hodgson (AUS)
11. EVERY DAY Giel Rombout (NLD)
12. FANTASIA NORDICA William Bruce (NOR)
13. FERRY TO OSLO Marcel Batist (NLD)
14. FEY 11 Jeff Morris (ZAF)
15. GETTING READY TO START Maria Beesems (NLD)
16. GHOST TOWN John Hodgson (AUS)
17. HEAVENLY CONSTRUCTION Marcel Batist (NLD)
18. HENRI MATISSE, THE JOY OF LIVING Jean-Pierre Simon (FRA)
19. HET WOUDA GEMAAL Henk de Lange (NLD)
20. IN PARADISUM Adri van Oudheusden (ZAF)
21. JAZZ SQUARE 2 Henk de Lange (NLD)
22. KADISZ Jacek Zaim (POL)
23. KAKADU John Hodgson (AUS)
24. KAŻDY MOŻE Z OLKIEM PO JEZIORZE Marian Fidos (POL)
25. KERSE IN DIE DONKER Luana Laubscher (ZAF)
26. KROPKA Beata Bogusławska (POL)
27. LA FORET CATHEDRALE André Teyck (BEL)
28. LALENA Luana Laubscher (ZAF)
29. LISTEN TO THE WIND Luana Laubscher (ZAF)
30. LOVE WILL REMAIN Maggie Imhoff (GBR)
31. NAPIĘCIE Joanna Antosik (POL)
32. PLENTIFUL Adri van Oudheusden (ZAF)
33. RED STEEL André Teyck + Armand de Smet (BEL)
34. REQUIEM FOR MISS HELEN Adri van Oudheusden (ZAF)
35. SERENISSIMA André Teyck + Axelle Wattiez (BEL)
36. SMUTNY KONIEC Jacek Zaim (POL)
37. THE BRAZILIAN ARCHITECTURE, FROM BAROQUE TO CONTEMPORARY
Jean-Pierre Simon (FRA)
38. THE DOOR OF GLASS Jeff Morris (ZAF)
39. THE GIFT Giacomo Cicciotti (ITA)
40. THE JUST SHALL LIVE BY FAITH Ferenc Szabó (HUN)
41. THE LAND AND THE SEA Charles Hulse (AUS)
42. THE LITTLE WHITE VILLAGE Henk de Lange (NLD)
43. TRACES IN THE SAND Giel Rombout (NLD)
44. THEATER OF NATURE Agnieszka i Włodek Bilińscy (POL)
45. TOGETHERNESS William Bruce (NOR)
46. TRANQUIL WATERS Marcel Batist (NLD)
47. UNDER WATER Ján Greš (SVK)
48. WALKS THROUGH CHINA Ján Greš (SVK)

Słowa kluczowe: Diaporama 2017

« Powrót do poprzedniej strony