Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Newsletter

Najnowsze wydarzenia bezpośrednio na e-mail?
Zapisz swój adres na listę naszego Newslettera.

zapisz adresusuń adres

Afryka i Azja w fotografii

Wystawy Miejsce: Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, hol skrzydła wschodniego (wejście A, F)

Wstęp: Wstęp wolny

Kiedy:
11-01-2018 -21-02-2018

Galeria Fotoklubu Zamek (Hol skrzydła wschodniego, wejście A z dużego dziedzińca)

Afryka i Azja w fotografii

11.01.18 - 21.02.2018

Wstęp wolny.

„Fotografuję krajobraz, architekturę i ludzi. W poszukiwaniu tematów, ciekawych miejsc i ludzi wiele podróżuję. Chciałam zaprosić na wystawę fotografii, która choć trochę przybliży daleki, mało znany świat. Tym razem będą to obrazy pokazujące Afrykę i Azję. Moje motto: „Obecnie eksperymentuję i ciągle poszukuję, bo... jeśli ma się w zanadrzu aparat, rośnie ciekawość świata. A jeśli człowiek jest ciekawy, to więcej widzi i ma ochotę więcej wiedzieć. Życie staje się ciekawsze, mniej monotonne, mniej zwyczajne, szare nudne....." - wyjaśnia Anna Klinkosz

Anna Klinkosz urodziła się w Zamościu. Obecnie mieszka w Koszalinie. Jest absolwentką Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Z wykształcenia geodeta, z zamiłowania fotografik. Jest laureatką licznych konkursów fotograficznych. Brała udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych zarówno w kraju, jak i za granicą. Autorka kilku wystaw indywidualnych.
Członek rzeczywisty Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej z tytułem AFRP, członek Fotoklubu Zamek w Szczecinie, członek Związku Polskich Fotografów Przyrody - Okręgu Wielkopolskiego oraz Stowarzyszenia Marynistów Polskich Oddział w Słupsku.

Słowa kluczowe: Afryka i Azja w fotografii

« Powrót do poprzedniej strony