Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Newsletter

Najnowsze wydarzenia bezpośrednio na e-mail?
Zapisz swój adres na listę naszego Newslettera.

zapisz adresusuń adres

Był sobie pies

Dla dzieci Kino i film Miejsce: Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, sala Kina Zamek (wejście A, F)

Wstęp: Bilety w cenie 15 zł normalny, 13 zł ulgowy, 10 zł dla grup zorganizowanych (od 10 osób)

Kiedy:
14-02-2018 -17-02-2018

Przegląd filmów o miłości: Zakochani

Film który powstał z miłości... do psów

Był sobie pies

14.02.2018 (środa), godz. 17.00
16.02.2018 (piątek), godz. 17.00
17.02.2018 (sobota), godz. 14.00

 

W ramach akcji Kina Zamek "Nakarm zwierzaki" w dniach 17 i 18 lutego na filmy o zwierzętach - film "Kedi - sekretne życie kotów" (17 i 18 lutego) oraz "Był sobie pies" (17 lutego) - bilety w promocyjnej cenie 10 zł. Warunkiem zakupu tańszego biletu jest przekazanie (w kasie Kina Zamek) fabrycznie zapieczętowanego opakowania karmy dla zwierząt (psa lub kota, minimum jednej saszetki/puszki/opakowania). Karma zostanie przekazana Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt Zakładu Usług Komunalnych Gminy Miasto Szczecin.

 

2017, USA, familijny, komedia, przygodowy, 100 min
Reżyseria: Lasse Hallström

Obsada: Britt Robertson, Dennis Quaid

Niezwykle wzruszająca i zabawna opowieść o tym, że każdy pies ma na tym świecie do wypełnienia swoją misję, a czasem nawet kilka...

Ten świat jest naprawdę pomerdany! Film Lasse Hallströma, trzykrotnie nominowanego do Oscara, twórcy takich przebojów jak „Podróż na sto stóp", „Co gryzie Gilberta Grape'a", „Wciąż ją kocham", „Czekolada".

Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Kiedy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę - wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.
Chcesz wiedzieć, o czym myśli pies? Co go bawi, a co smuci, jaki ma pogląd na koty i dlaczego szczeka na sąsiada? Daj mu głos! To będzie wyszczekana opowieść!
Z psiego na nasze przekłada Marcin Dorociński.

Słowa kluczowe: Był sobie pies

« Powrót do poprzedniej strony