Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Newsletter

Najnowsze wydarzenia bezpośrednio na e-mail?
Zapisz swój adres na listę naszego Newslettera.

zapisz adresusuń adres

Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety

Kino i film Miejsce: Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, Kino Zamek (wejście A, F)

Wstęp: Bilety w cenie 15 zł normalny, 13 zł ulgowy, 10 zł dla grup zorganizowanych (od 10 osób)

Kiedy:
14-04-2018 -29-04-2018

Pamiętajmy o Ziemi
Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety

14.04.2018 (sobota), godz. 15.30 - Familijna projekcja specjalna. Po projekcji zapraszamy na warsztaty plastyczne recyclingowe - prowadzenie Natalia Jurgiel (sala 101, obok sali kina). Wstęp za okazaniem biletu na film Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety w dniu 14 kwietnia

28-29.2018 (sobota, niedziela), godz. 15.30
2017, USA, przyrodniczy, dokumentalny, familijny, 95 min

Nowy film z popularnego cyklu BBC. Obraz „Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety" odsłania przed nami niezwykłe, cudowne miejsca, o których istnieniu często nie mamy pojęcia. „Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety" to zapierająca dech w piersiach podróż przez kontynenty, oceany i przestworza - tym razem pokazane z perspektywy jednego niezwykłego dnia.

Oto 24 godziny na nieprawdopodobnej planecie zwanej Ziemią. Odkryjcie niezwykłe stworzenia, niepokazane w ten sposób nigdy wcześniej. Dzięki nowoczesnym technologiom filmowania zobaczymy je z bliska, widziane okiem natury. Już nigdy nie spojrzycie na nie tak samo. Zobacz świat, który sprawi, że połączysz się z naturą, mogąc niemal jej dotknąć. Wszystkie zwierzęta połączone są z planetą, którą nazywamy domem, ukształtowanym przez siły wprawiające ją w ruch. Dotyczy to także najlepiej poznanego gatunku - nas samych.

Słowa kluczowe: kino zamek

« Powrót do poprzedniej strony