Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Newsletter

Najnowsze wydarzenia bezpośrednio na e-mail?
Zapisz swój adres na listę naszego Newslettera.

zapisz adresusuń adres

Koncert hip-hopowy grupy Rasmentalism

Koncerty Inne propozycje Miejsce: Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, ul. Małopolska 48, 70-515 Szczecin

Wstęp: 5 zł.

Kiedy:
1. 10-11-2018 19:00 Sobota

Czym zwieńczyć finał konkursu dla youtuberów? Koncertem! Tak też zakończy się wieczór finałowy i rozdanie nagród w konkursie "Kto Ty Jesteś". Wyniki konkursu na youtubową etiudę filmową oraz występ hip hopowej grupy Rasmentalism już 10 listopada w Filharmonii w Szczecinie.

 

Rasmentalism to duet, który tworzą wokalista Ras oraz producent Ment XXL. Działają wspólnie od ponad dekady i w tym czasie stworzyli siedem albumów oraz przemierzyli kraj grając setki koncertów w wielu polskich miastach i na największych festiwalach, takich jak Open'er, Miejskie Granie, Up To Date, Kraków Live Festival. Aktualnie promują swój najnowszy album "Tango", który już od premiery pierwszych singli cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy i krytyków.


Do tej pory w ramach zespołu, jak i poza nim - Ras pisząc teksty i udzielając gościnnie wokalu, Ment tworząc duet Flirtini - współpracowali z najważniejszymi polskimi artystami. Wśród nich są m.in.: Dawid Podsiadło, Taco Hemingway, Natalia Nykiel, Otsochodzi, Kamp!, xxanaxx, Piotr Zioła, Sokół, Mrozu i wielu innych.


Koncert Rasmentalism będzie zwieńczeniem wieczoru 10 listopada, podczas którego rozstrzygnięty zostanie konkurs na youtubową etiudę filmową - Kto Ty Jesteś. W ramach konkursu zostaną wyłonieni dwaj laureaci - jednego z nich wyłoni jury, drugi natomiast zostanie wybrany w drodze głosowania publiczności na platformie YouTube. Zwycięzca każdego z głosowań otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości aż 5 tysięcy złotych!


Konkurs "Kto Ty jesteś" odbywa się w ramach projektu „Jesteśmy w domu" sfinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2022.

 

Słowa kluczowe: hip-hop, kto ty jesteś, filharmonia szczecińska, konkurs, etiuda filmowa, youtub

« Powrót do poprzedniej strony