Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Newsletter

Najnowsze wydarzenia bezpośrednio na e-mail?
Zapisz swój adres na listę naszego Newslettera.

zapisz adresusuń adres

URSZULA DUDZIAK

Koncerty Spotkania i wykłady Edukacja Miejsce: Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Wstęp: bilety: 30 zł

Kiedy:
1. 12-06-2019 18:00 Środa

 

Uwaga! W związku z nagłą zmianą prognozy pogody, która w tej chwili mówi o opadach deszczu, a nawet możliwości wystąpienia burzy, dzisiejsze spotkanie z Urszulą Dudziak zaplanowane na Dziedzińcu Menniczym Zamku zostanie przeniesione do Galerii O. (wejście A, parter).

 

 

Spotkanie z Urszulą Dudziak

12.06.2019 (środa), godz. 18.00, Dziedziniec Menniczy, bilety: 30 zł

 

Kolejnym gościem Zamkowego Gwiazdozbioru będzie Urszula Dudziak.

 

Prowadzenie: Katarzyna Wolnik-Sayna (Radio Szczecin).

 

Spotkanie z wielką damą jazzu, znaną z niespotykanej skali głosu, perfekcyjnej intonacji i unikalnej techniki wokalnej. Sukcesy artystyczne wokalistki, sceny dzielone  z Bobbym McFerrinem, Herbie Hancockiem czy Stingiem to jednak tylko część jej niezwykłego życia i osobowości. Ogromne pokłady optymizmu i poczucia humoru, talent gawędziarski i dystans do codzienności zaowocowały dwiema książkami: „Wyśpiewam Wam wszystko" (wyd. 2012) oraz jej kontynuacją „Wyśpiewam Wam więcej". Podczas zamkowego spotkania poznamy wybitną artystkę - osobę zakochaną w świecie, ludziach i życiu.

 

Zamkowy Gwiazdozbiór to cykl spotkań w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Szczecińscy dziennikarze prowadzą rozmowy z cenionymi postaciami ze świata polskiej kultury i sztuki (m. in. teatru, filmu, muzyki, tańca, sztuk wizualnych). Słuchacze poznają artystyczne i prywatne biografie gwiazd, drogę ich kariery, zawodowe oraz życiowe wybory i ich konsekwencje.

 

Foto. Adam Pluciński mat. KAYAX

 

Słowa kluczowe: spotkanie

« Powrót do poprzedniej strony