Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Menu

Newsletter

Najnowsze wydarzenia bezpośrednio na e-mail?
Zapisz swój adres na listę naszego Newslettera.

zapisz adresusuń adres

Różany Ogród Sztuki

Koncerty Miejsce: Ogród Różany, Park Kasprowicza, ul. Pawła Jasienicy

Wstęp: wolny

Kiedy:
02-06-2019 -01-09-2019

2. czerwca rusza 12. edycja Różanego Ogrodu Sztuki. Koncerty, potańcówki, warsztaty czyli będzie to wszystko, co najbardziej lubią stali bywalcy Ogrodu Różanego.

Południowe koncerty

Serdecznie zapraszamy na koncerty plenerowe w każdą niedzielę o godz. 12.00 w Ogrodzie Różanym. Na scenie wystąpią uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie, a także artyści szczecińskiej i ogólnopolskiej. W repertuarze standardy muzyki klasycznej, jazzowej oraz rozrywkowej. Południowym koncertom towarzyszyć będą wystawy plenerowe: Polskiego Czerwonego Krzyża z okazji 100. rocznicy powstania organizacji, oraz ekspozycja przygotowana przez Związek Literatów Polskich Oddział w Szczecinie.

Różankowe potańcówki

Uwielbiane przez szczecinian pląsy pod chmurką wracają! Podczas tegorocznych zabaw będziemy bawić się zarówno w rytmach rodzimej muzyki rozrywkowej jak i światowych hitów. Na parkiecie spotykamy się w niedzielę - 9.06 i 23.06 w godz. 17.00-20.00.

Różana Czytelnia

Czyli plenerowa strefa wolnych książek. Każdy kto odwiedzi Różany Ogród będzie mógł zostawić, wziąć lub poczytać książkę na miejscu. Nasz projekt jest częścią ogólnopolskiej akcji "uwalniania książek", który wielu osobom daje szansę na obcowanie z książką, bez konieczności jej zakupu. Zapraszamy do Różanej Czytelni każdego dnia!

PROGRAM

Słowa kluczowe: Różany Ogród Sztuki

« Powrót do poprzedniej strony